facebook

Футбол. Кубок України. 1/4 фіналу. Перша гра: «Зоря» – «Динамо» – 1:2

Не викладаючись на повну потужність, динамівці ще у першому таймі виправдали статус фаворита цієї пари чвертьфіналу Кубка України.

1414523450

Футбол. Кубок України. 1/4 фіналу. Перша гра

«Зоря» (Луганськ) – «Динамо» (Київ) – 1:2 (0:2)

4 лютого. Запоріжжя. Стадіон «Славутич-Арена»

Арбітр: Юрій Можаровський (Львів)

Асистенти: Віктор Кравченко (Львів), Ігор Бицкало (Одеса)

Четвертий арбітр: Віталій Романов (Дніпропетровськ)

«Зоря»: 36. Полтавцев, 8. Малишев (4. Чайковський, 46), 15. Вернидуб, 25. Білий, 99. Пилявський, 6. Каменюка, 18. Малиновський, 21. Опанасенко, 37. Хомченовський (29. Тотовицький, 46), 20. Караваєв (22. Любенович, 32), 28. Будківський

Запасні: 1. Сантіні, 16. Ярмаш, 10. Ліпартія, 35. Грицай

Головний тренер: Юрій Вернидуб

«Динамо»: 23. Рибка, 6. Драгович, 24. Віда, 26. Бурда, 30. Бетао (91. Теодорчик, 72), 17. Рибалка, 29. Буяльський (19. Гармаш, 81), 90. Беланда (28. Чумак, 68), 20. Гусєв, 10. Ярмоленко, 22. Кравець

Запасні: 72. Рудько, 2. Даніло Сілва, 38. Харатін, 45. Калитвинцев

Головний тренер: Сергій Ребров

Голи: 0:1 – Гусєв (12, пенальті), 0:2 – Кравець (32), 1:2 – Каменюка (51)

Попередження: Каменюка (82), Гармаш (89), Чайковський (90+2)

Щільний графік ігор київської команди позначився на рішенні Сергія Реброва при обранні стартового складу, інформує fpl.ua. Якщо Юрій Вернидуб кинув у бій усіх найкращих, у гостей відбулось повернення Бетао, отримав ігрову практику Микита Бурда, продовжив торувати шлях до слави Віталій Буяльський. У резерві «Динамо» перебувало одразу кілька представників молодіжної команди. Попри це, доволі невимушено приїжджа команда досягнула позитивного результату. До першого голу призвела знайома з попереднього матчу проти «Металіста» двоходівка Андрій Ярмоленко – Буяльський, коли арбітр призначив пенальті за фол проти останнього з боку Андрія Полтавцева. Неприємності «Зорі» посилились з травмою Олександра Караваєва. А поки йому готувалась заміна, Артем Кравець завершив блискавичну комбінацію ударом у порожні ворота – 0:2.

Господарі з різних причин використали квоту замін ще у перерві. І цей ризикований хід допоміг у другому таймі луганцям зібратись, швидко відіграти один м’яч, після чого інтрига повернулась. Один зі свіжих гравців Андрій Тотовицький продовжує звикати до нових партнерів, і вони його розуміють. Зокрема, Микита Каменюка увірвався паралельним курсом на ударну позицію і використав передачу дебютанта. У подальшому рахунок міг як зрівнятись (Максима Білого жорстко зустрів Бурда у власному штрафному майданчику), так і зрости на користь киян (Ярмоленко під час виходу сам на сам програв дуель Полтавцеву). Як підсумок, мінімальна перемога «Динамо» цілком влаштувала гостей, а у «Зорі» залишилось не так багато шансів на вихід до півфіналу.