ЖАХ! Поет-росіянин: “Я раджу українцям відкрити в Москві другий фронт і підривати все…”

Текст “останнього слова” російського публіциста, в’язня сумління (можливо особистого ворога Путлера – ред.) Бориса Стомахина, сказаного ним 20 квітня 2015 на засіданні московського окружного військового “суду” на процесі у третій справі, в якому він звинувачувався в “публічному виправданні тероризму” (наводиться за розшифровкою аудіозапису):

“… До того терміну 6,5 який у мене вже є за вироком Бутирського суду. Тобто, в сумі це виходить десять років, для тих, хто не зовсім ще зрозумів: це десять років. Це чисто сталінський термін. Від брежнєвських стандартів шостого року, коли у мене був перший вирок, ми прийшли до сталінського стандарту: це десять років за слова. Я абсолютно не здивуюся, що можуть дати і більше.

Дивлячись на те, що творить Росія в Україні ось уже рік, на ту мерзенну обурливу агресію, яка там відбувається, я раджу і українцям теж відкрити в Москві другий фронт і підривати не тільки вокзали, тролейбуси, але і все, що вони вважатимуть за потрібне, до тих пір, поки Путін не прибере свої війська зі Східної України і не поверне Крим.

Ну і закінчити я хотів би кількома рядками, які вже тут бурмотів прокурор на першому засіданні, але не всі чули.Це ті самі кілька віршованих рядків, через які мій червоний блокнот був визнаний речовим доказом у справі – більше там нічого не знайшли. Це кілька віршованих рядків, які написані по гарячих слідах цієї центральної події, що обговорювалася. Вони написані 1 січня 2014, і називаються «Новорічне-2014»:

На этот раз взорвали Волгоград,
А не Москву. Ну что ж, и там – за дело!
И я в душе, конечно, очень рад,
Что это даже Путина задело

Читайте також:  В кабінеті одного з керівників АМКУ знайшли горілку, вироблену “ЛНР”

И он сказал об этом в Новый год.
Пускай взрывают чаще и сильнее!
А этот коронованный урод
Пусть сдохнет как Саддам – с петлей на шее!

Джерело – http://patriofil.ru/publ/docs/21422-not_last_last_word.html