Не Пономарьов: Марію Яремчук викрили у стосунках з відомим українським співаком (фото, відео)

Для Марії Яремчук знімальний процес став абсолютним експромтом

Наприкінці березня на українські екрани вийде історичний екшн “Легенда Карпат”. Головні ролі в кінокартині зіграли рок-музикант, соліст групи “Друга ріка” Валерій Харчишин та співачка Марія Яремчук. У кадрі артисти майстерно втілили образи відважного карпатського ватажка Олекси Довбуша та його коханої Марічки Дзвінки.

Коментуючи вибір виконавців головних ролей, режисер фільму Сергій Скобун наголосив, що орієнтувався не тільки на талант і зовнішні дані артистів, але також звертав увагу на їхню харизму.

“Маша привнесла в образ своєї героїні певне почуття смаку і стилю: голос, погляд, манеру поведінки. Валерієві також вдалося знайти схожі риси характеру в себе і свого персонажа”, – сказав Сергій Скобун на презентації трейлера фільму “Легенда Карпат”.

Для Марії Яремчук знімальний процес став абсолютним експромтом. “Я всією душею за український продукт. Тим більше за історію Батьківщини свого батька.



Зніматися було трепетно і відповідально, але легко”
, – зазначила співачка

Яким буде музичне оформлення фільму, поки залишається секретом, адже в кінокартині брали участь кілька українських музикантів. “Нещодавно я написала новий трек, який називається “Дорога воїна”. Планувала презентувати цілий альбом на початку наступного року, але, думаю, цю пісню час показати зараз”, – зізналася Марія.

Читайте також:  Інтригантка: Марія Яремчук змінила зачіску і стала схожою на Кім Кардашьян (фото)

Джерело.