“Батьки хворі люди!”: Мережу вразила історія хлопчика-українця, який був визнаний найсильнішим в світі

У мережі обговорюють історію українця. Річард Сандрак, який придбав славу в 8-річному віці завдяки своєму накачаному не по роках тілу.

Зараз в мережі з’явилися свіжі знімки 25-річного українця, що послужило приводом для обговорень.

Річард народився в Україні в 1992 році. У віці двох років він з батьками емігрував до США, де в три роки батьки почали прищеплювати йому любов до бойових мистецтв. Поступово малюк почав займатися бодібілдінгом. Річард починав займатися з легковаговими гирями і тренувався щодня по дві години.

У три роки зацікавився бойовими мистецтвами і бодібілдінгом. Почав тренування, використовуючи при цьому маленькі легковагові гирі.Річард тренувався щодня мінімум по годині.

У сім років батьки найняли для нього тренера Френка Гардіна, який запропонував організувати шоу“Вір або не вір”.

Незабаром він почав з’являтися в найвідоміших шоу бодібілдингу в Америці: “Містер Олімпія,”Ніч Чемпіонів”,”Містер США”,”Смарагдовий Кубок”,”Арнольд Classic” та багатьох інших.

У 8-річному віці його почали називати найсильнішим дитиною в світі.

У 2009 році він зіграв роль у фільмі “Маленький Геркулес 3d”. Його часто запрошували на популярні шоу. Він продовжував займатися спортом.

Коли Річарду було 11 років, його батька посадили на три роки до в’язниці за домашнє насильство: він бив дружину. Хлопчик сам подзвонив в поліцію. Після цього Річард перестав спілкуватися з батьком, але продовжував тренуватися.

Після закінчення школи Річард закинув тренування.

Як зараз виглядає “найсильніший хлопчик в світі” Річард Сандрак

Зараз Річарду Сандраку 26 років і виглядає він як звичайний хлопець.

“Я більше не качаюсь, набридло”, – говорить він.

Фізичну форму він підтримує бігом і скейтбордом.

Працює українець каскадером в шоу Waterworld в лос-анджелеському парку Universal Studios, де в нього стріляють і підпалюють п’ять разів за день.

Читайте також:  Адель у 2015 році стала королевою Google

“З мене намагалися зробити помилку природи. Але є купа дітей, які досягли схожих результатів”, – коментує свої успіхи в дитинстві хлопець.

Історія українського хлопчаки з України зацікавила багатьох користувачів мережі, які вирішили висловитися на тему виховання дітей:

“Батьки хворі люди”.

“Як часто самі батьки, в більшій мірі, самі невдахи, псують життя своїм дітям…”

“Я схожу помилку зробив. Але все це син сам виправив. Закінчує другий вуз і працює за своєю спеціальністю. Так що панове дайте волю у виборі професії дітям”.

“Молодець – захотів жити своїм життям, удачі!”.

“Мабуть, батьки нічого самі не змогли добитися, вирішили на сині відігратися. Благо, йому вистачило розуму надалі вибрати свій шлях”.

“І чому пишуть, що світ божеволів з цього хлопчині? Взагалі не пам’ятаю цього хлопчика. Пам’ятаю, в Росії був сильний хлопчик, який займався карате, будучи шанувальником Брюса Лі. Його звали Брюс Хлєбніков. Ще писали про маленьку дівчинку, з який батько робив бодибилдерши, і вона до шести років піднімала штанги до 100кг”.

“Наскільки ж він був потворний в дитинстві! Невже цей монстр-мутант міг комусь подобатися? Батьки, зрозуміло, хворі люди…”

“Батьки-дурні”.

“Це називається – батьківський егоїзм. Свої мрії забивати в голову дрібному…. стежка сама виведе куди треба, якщо голову на плечах мати. Треба вкладати моральні підвалини про навколишній світ і людські якості, а не качати його як бодібілдера…”

“Світ божеволів від восьмирічного Річард Сандрак. А реальна кількість постраждалих (зійшли з розуму в світі) хтось підраховував?”

“Молодець мужик, все він правильно робить, живе так, як він хоче, а не так, як хоче хтось інший. Товариші дорослі, якщо ви хочете зробити дитину щасливою змушуючи його кожен день робити те чи інше… Ви для початку запитаєте його, а чи хоче він такої долі. Половина мені відповість, та дитина мовляв не зрозуміє всього того добра, що я для нього роблю… Згадайте себе на його місці, ви теж нічого не розуміли? я ось все розумів і у мене були бажання, а раз я такий, то і ви були такими. Будь-який шлях повинен бути схвалений дитиною, дитина не повинна бути розмінно монетою ваших життєвих невдач і слабкостей…”

“Накачаний – був КРАСАВЧИК!”.

“Абсолютно вірне рішення. Потрібно мати гідну професію, а не тільки м’язи. Плюс бодібілдинг це жодного разу не здоров’я”.

“А обличчя на фото –…? КОШМАР!!! Це дитина? Не думав ніколи, що так можуть виглядати діти”.

Джерело.

загрузка...