П’яним за кермо: водіїв потішили “гарною” новиною

П’яних тепер не каратимуть.

Українським водіям повідомляють, що пристрої для вимірювання алкоголю в крові виявились недійсними. Більшість алкотестерів, що знаходяться на балансі в поліції, мають прострочену сертифікацію.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав колишній високопоставлений співробітник Департаменту ДАІ України, який опублікував відповідь Міністерства охорони здоров’я на адвокатський запит, – пише Politeka.

За словами джерела, суд не призначив покарання водієві, якого спіймали п’яним за кермом з тієї причини, що алкотестер, яким перевіряли порушника, виявися простроченим.

“До уваги водіїв! Це – датована 31 січня 2018 року відповідь заступника міністра охорони здоров’я. Так ось, в цьому листі чиновник інформує адвоката, термін сертифікації приладу “Drager Alcotest 6810” закінчився ще 10 лютого 2015. З тих пір “Драгер” не проходив повторну сертифікацію, і його вилучено з Державного реєстру медичної техніки та виробів медичного призначення”, – пояснив адвокат.

Тому результати перевірки даними приладами слід вважати недійсними. А це у свою чергу призведе де численної кількості виправдань для водіїв-порушників. Тому наразі МВС та Нацполіція мають негайно вжити заходів, щоб виправити ситуацію.

Читайте також:  У Львові напали на двох військовослужбовців

Джерело.