Пасажир літака зняв на відео дитину, в яку «вселився біс»: відео

Мама намагалася заспокоїти хлопчика, попросивши стюардесу включити Wi-Fi, щоб син пограв в свій гаджет.

Художник з Нью-Йорка Шейн Таунлі летів з Німеччини додому і протягом усіх восьми годин був змушений терпіти крики “демонічної дитини”. Чоловік навіть записав на відео, як хлопчик залазить на спинки сидінь і кричить на весь голос. За словами Шейна, це почалося ще до зльоту лайнера і тривало протягом усього польоту, повідомляє Daily Mail.

Мама хлопчика, ім’я якої не розголошується, намагалася його заспокоїти і попросила стюардесу включити Wi-Fi, щоб дитина могла пограти в свій IPad. У якийсь момент він встав на сидіння і почав стукати по стелі літака, на що його мама сказала: «Заспокойся, милий».

На відео видно, як багато пасажирів закривають вуха, намагаючись врятуватися від криків.

Таунлі завантажив ролик на YouTube з заголовком: «Демонічниа дитина кричить і бігає протягом 8-годинного польоту». В описі до відео він поскаржився на матір, яка практично не вжила жодних дій, щоб заспокоїти сина.

Художник розповів, що не подав скаргу з цього приводу в Lufthansa, але він упевнений, що хтось із пасажирів точно зробив це. Втім, представники авіакомпанії не стали коментувати ситуацію через лікарську таємницю. За однією з версії, хлопчик страждав від поведінкових проблем, але мама нікого про це не попередила.

Читайте також:  У Черкасах коронавірус вбив 34-річного священика

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

загрузка...