Мізки пропила: Волочкова викликала бурю негативу черговим фото

<Шанувальникам знаменитої балерини не сподобалося, що дочка Волочкової сіла на шию її коханцеві.

Користувачі мережі обурені знімком, який опублікувала у своєму Instagram російська балерина Анастасія Волочкова. На фото знаменитість показала, як її 12-річна дочка стриже її коханця.

“Аріша допомагала постригти Мішу. Гарного вам свята закоханих!” – написала Анастасія.

Все б добре, але дівчинка сіла на шию чоловікові в прямому сенсі. Коментарі до цього фото Волочкова відключила, але її фолловери знайшли спосіб пообурюватися під іншими постами балерини.

Ось що написали підписники, коментуючи знімок Волочкової:

Sssssssttttt7777: Який жах! Мізки пропила! Посадила на шию лівому мужику дочку дівку дорослу! Голі ноги! Рідні батьки до дівчат-підлітків з обережністю ставляться. А потім ходять на ток-шоу з’ясовують хто кого по*мєл! Ідіотка! Кожному е*арю буде дочку на шию садити!!???

Nataschatsch: Дуже негарно. Дівчинка, вже, доросленька, а чоловік досить молодий.

Deshankova: Як не красиво дівчинка-підліток на плечах у молодого хлопця! Це не смішно

Guylbischeker: Погоджуся з вами, дівчинка в такому віці і сама повинна розуміти, що це не красиво, не правильно і не добре лізти на чоловіка! Не розумію, чим так захоплена Анастасія.

Yanabrusnikina: Волочкова скоро буде бігати по всіх каналах: «поверніть дочку», коли її відбере або батько, або родичі, дивлячись на всі її витівки.

m.elya: Чого вічно дочка висить на шиї у чоловіка, ще й голі ноги? Волочкова ї*анулась. Хто-небудь, вразумите цю ненормальну.Де бабуся, треба рятувати дівчинку.

Dakotakup: Так, видно жити нема на що, в програми більше не запрошують, раз скандалів немає. Ось побачите, через деякий час всі дізнаються що Мішаня зґвалтував Арішу або щось в цьому роді. Це буде сенсація, крутіше Джигарханяна. Тільки вона сильно ризикує, може опинитися за ґратами.

Читайте також:  Батьківський жах: садочки Івано-Франківська - досі без опалення

Джерело.