Я тра*нул всіх на всю Європу, – Андрій Данилко вилаявся в ефірі Нацвідбору на Євробачення 2018 (відео)

Другий півфінал Національного відбору на Євробачення 2018 від України пройшов 17 лютого в прямому ефірі на телеканалах СТБ і UA:ПЕРШИЙ. В ефірі без скандалів не обійшлося – Сергій Притула звинуватив Андрія Данилка в заангажованості, на що суддя відреагував дуже різко.

Під час оголошення оцінок на Нацвідбору на Євробачення 2018 від України виникла суперечка. Андрій Данилко поставив 8 балів гурту Mountain Breeze, музиканти були його підопічними під час шоу “Х-фактор”. Від інших суддів гурт таких високих оцінок не отримав. Зокрема, Джамала поставила їм лише 4 бали.

Між ведучим Нацвідбору Сергієм Притулою та Андрієм Данилком виникла палка дискусія. Так, Притула хилив до того, що Данилко не об’єктивний у своїх оцінках.Артист, своєю чергою стверджував, що треба дати дорогу молодим та перспективним.

Ось такого Mountain Breeze пів Європи завалено і ніхто їх не посилає ні від Швеції, ні від Данії, ні від Бельгії. Я намагаюся закликати до об’єктивності,
– наголосив Притула.

“Ти сам собі суперечиш. А у нас виходить, всі дівчат посилають однакових”, – заперечив Данилко.

Сергій не здався і додав, що дівчата беруть місця.

“І що ти далі робитимеш з цим місцем? Це веселі старти радянські. Це наш час. Дай молоді просто круто виступити”, – вигукнув Данилко.

Однак Притула відзначив, що скоріш за все артист не був такої думки, коли посів друге місце, адже це можливість виступати у Європі.

Та мені було плювати з великої гори, яке місце. Я всіх тра*хнув на всю Європу, досі забути не можуть. Я вам так скажу. Не було жодного року, щоб нас не запросили туди в якості когось, то срібне місце, то ще щось. Звичайно, я асоціююсь там з “Євробаченням”, костюми там у музеї ABBA. Мені соромно про це казати, бо здається, що я цим хизуюся. Але це правда,
– емоціно заявив Данилко.

Читайте також:  ”Не ведіться”: Сергій Притула зробив потужний заклик до всіх українців

Зазначимо, що Mountain Breeze отримали 6 балів від глядачів і 6 балів від суддів, чого в кінцевому підсумку не вистачило для проходу в фінал Нацвідбору.

Нацвідбір на Євробачення 2018 від України: відео перепалки між Притулою та Данилком можна переглянути тут (починаючи з 6:30)

Джерело.