Багатодітний батько: Винник вперше показав своїх дітей

Артист вважає, що особисте життя не повинно виноситися напоказ.

Відомий український співак Олег Винник, який старанно приховує від очей шанувальників своє особисте життя, покаже своїх дітей.

Олег Винник вважає, що особисте життя не повинне виноситися на показ, навіть якщо ти публічна особа. Саме тому про сім’ю артиста практично нічого не відомо. Однак, скоріше за все, зовсім скоро шанувальники найкрасивішого чоловіка-2018 зможуть побачити його дітей!

Так, Олег Винник з’явиться у новому розважальному шоу «Вечір з Наталією Гариповой» на телеканалі СТБ. У мережу потрапили перші знімки з інтерв’ю, і на них кумир тисячею жінок зображений зі світловолосими дітьми — саме їх шанувальники Винника взяли за його чад.

До речі, студію до ведучою нового шоу будуть приходити зіркові гості, з якими Наталя буде обговорювати несподівані запитання, а глядачі зможуть побачити відомих людей абсолютно з іншого боку. І першим гостем став Олег Винник.

«Коли ми знімали пілот з Олегом Винником, – а ми знімали години чотири – в кінці він сказав: «Я ще хочу! У мене ще купа історій. Я можу розповісти, як в опері у моєї партнерки на сцені випала груди з корсета». Так чому ж ти не розповів про це? (сміється) А все тому, що спочатку люди закомплексовані. Всі думають про те, як вони будуть виглядати, як це буде виглядати на екрані, що подумають телеглядачі. Але виграє той, хто не думає, як він буде виглядати. А який буде самим собою: «Хочете – приймайте мене, хочете – ні», – поділилася враженнями від інтерв’ю з Олегом ведуча нового шоу.
Реакцію артиста на такий несподіваний сюрприз у студії, дивіться вже 3 березня.

Читайте також:  Відомий тернопільський священик жoрcтоко розкритикував Олега Винника: "Артисту дісталося" (відео)

Джерело.

загрузка...