Зірка “Леона-кілера” приїхав в Карпати, щоб знятись в українському фільмі: фото

До України приїхав всесвітньо відомий французький актор Жан Рено. Він прибув у Карпати. Де мають знімати україно-французький фільм “Останній крок”, де Рено грає головну роль.

Про це написав голова Держкіно України Пилип Іллєнко на своїй сторінці у Facebook.

“Мав честь особисто привітати Жана Рено з приїздом в Карпати для зйомок в українсько-французькому фільмі “Останній крок”. Співпраця з зірками такого масштабу – це черговий етап розвитку нашої кіноіндустрії та свідчення довіри до рівня нашого професіоналізму з боку європейських колег”, – зазначив він.

Останній крок – це розповідь на межі психологічного трилера та фільму-ініціації, між вчорашнім та сьогоденним, де кожен елемент підкреслюється та посилюється ретроспективою.

У фільмі зіграють українські актори Ігор Цишкевич, Маргарита Бурковська, Олег Карпенко та інші. Зйомки фільму будуть проходити у Карпатах (на озері Синевир), Києві, Нью-Йорку та Канаді. Стрічка має вийти на широкі екрани у 2019 році.

Хто такий Жан Рено?
Це французький актор іспанського походження. Він знявся у близько 60 фільмах. Найвідоміші з них це “Леон”, “Прибульці в Америці”, “Багряні ріки”, “Шеф” та багато інших.

Читайте також:  Різке похолодання в Карпатах: Рятувальники просять не ходити в гори

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

загрузка...