facebook

“Вже з 1 квітня! З зарплати почнуть стягувати…”: Влада підготувала черговий сюрприз для українців

На цей момент заборгованість із зарплати становить 2,7 млрд гривень.

Мін’юст з 1 квітня запустить процес стягнення заборгованості з зарплати.

З 1 квітня у всіх регіонах України почнуть діяти спеціальні штаби та мобільні групи Державної виконавчої служби, які вже займаються стягненням аліментів із неплатників, а з квітня також сфокусуються на стягненні заборгованості з заробітної плати з підприємств-боржників.

Про це заявив міністр юстиції Павло Петренко, повідомляють на сайті відомства.

Він нагадав, що закон, який посилює відповідальність за несплату аліментів, діє з 6 лютого і вже демонструє перші позитивні результати.

“Спираючись на ці результати, я прийняв рішення поширити практику мобільних груп на всю країну. Жоден із батьків, який не хоче фінансово підтримувати своїх дітей, жоден роботодавець, незалежно від того малий це підприємець або величезна компанія, незалежно від того в приватній або державній вона власності, не втече від відповідальності”, – додав Петренко.


За його словами, на цей момент заборгованість із зарплати становить 2,7 млрд гривень, і тільки в органах виконавчої служби у виконанні знаходиться документів і рішень судів на 0,5 млрд гривень.

“З 1 квітня штаби займуться ще одним надзвичайно соціально важливим напрямом – стягненням заборгованості з виплати зарплати”, – зазначив міністр.

Нагадаємо, в лютому Мін’юст відкрив вільний доступ до реєстру неплатників аліментів і зобов’язав платників раз на три місяці подавати звіт. Штаби зі стягнення аліментів були створені по всій Україні. З 1 січня по 16 лютого 2018 року було стягнено 324,5 млн гривень на користь 434 295 дітей.

Читайте також:  "Краще б воїнів подякував!" Зеленський потрапив у скандал через конфуз

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.