“Спочатку била дерев’яною палицею, а потім – сокирою”: Мати замовила сина, заплативши 10 тисяч гривень

Двох жителів села Черепашинці Калинівського району взяли під варту. Чоловіки підозрюються у вчиненні вбивства.

Подробиці правопорушення шокують. На вбивство чоловіки пішли заради 10 тисяч гривень, які їм заплатила мати потерпілого.

— 76-річна мати запропонувала одному із підозрюваних убити власного сина за 10 тисяч гривень, на що той погодився. Так, чоловік для вчинення умисного вбивства вирішив звернутися за допомогою до свого знайомого, пообіцявши йому частину обіцяної винагороди – 3000 гривень. Відтак, вказані особи спланувавши деталі злочину, озброїлися  дерев’яною палицею, сокирою та підійшли до подвір’я сина 76-річної жінки, що знаходиться в селі Черепашинці Калинівського району. Вже біля будинку чоловіки розділилися – один слідкував за навколишньою обстановкою, а інший непомітно зайшов на територію господарства, де сховавшись, очікував на появу домовласника.Як тільки чоловік повернувся додому, підозрюваний, який чекав його на подвір’ї, ударив його по голові дерев’яною палицею, внаслідок чого, той впав на землю. Далі, чоловік взяв до рук сокиру та продовжив наносити удари, після яких, потерпілий помер на місці, — зазначають у прес-службі Вінницького міського суду.

Чоловіки у всьому зізналися. Під вартою вони пробудуть 60 днів.

Нині тривають слідчі дії.

Читайте також:  Історії заробітчанської долі: Захотіла Свєтка багатого життя – кинула чоловіка і дітей, щоб заміж за італійця піти

Джерело.