Убогість та лицемірство: дружина Порошенка не змогла прочитати «Заповіт» Шевченка (ВІДЕО)

Перша леді України, дружина президента Петра Порошенка Марина на одній із зустрічей з представниками ЗМІ розповіла про те, який вірш Кобзаря любить найбільше і досить невдало продекламувала «Заповіт», пише «Фраза».

Спочатку Марина Порошенко заявила, що Шевченко – один з її улюблених авторів. Потім почала по пам’яті декламувати «Заповіт». Але потім, після кількох рядків збилася, розгубилася і була дуже збентежена.

При цьому журналісти підказували їй слова. Перша леді відкрила книжку, але й прочитати вірш толком не змогла. Нагадаємо, раніше АСН розповідала, що образ першої леді України – Марини Порошенко назвали одним із найстильніших на Віденському балу. Вона разом із Петром Порошенком сходила у Віденську оперу на запрошення президента Австрії Олександра Ван дер Беллена. До слова, місця українській зоряній парі дісталися почесні – поруч із вищим керівництвом Австрії.

Читайте також:  “Може собі дозволити”: Марина Порошенко вразила українців вишиванкою ніжного кольору, зшитою на замовлення. Очей не відвести!

Джерело.