13 березня День розлучниці: дівчата, будьте дуже обережні сьогодні

Один невірний крок – і сім’я розпадеться, ніби її й не було.


З давніх-давен вважається, що 13 березня – День розлучниці: день, коли темні сили не оберігають своїх “підопічних”. Зневірені дружини можуть вберегти свої сім’ї, повернути чоловіка, якщо той пішов до коханки. Саме в цей день нескладні обряди здатні стати відмінним “відворотом” і повернути чоловіка у лоно сім’ї.

13 березня дружинам належить пестити і леліяти чоловіків, аби уберегти їх від спокус і привороту. Це свято прийшло до нас з давніх часів, коли наші предки вважали, що якщо прочитати заговір і виконати певний ритуал вночі 13 березня, то можна повернути чоловіка до сім’ї, відвести його від іншої жінки.

Ці обряди вселяли в жінок надію на щасливу розв’язку нехорошої історії, а зараз це свято набуло дещо іншого сенсу. Багато жінок чекають 13 березня, щоб провести обряд одвороту коханого чоловіка від іншої жінки. Розлучниця стала саме тим днем, коли багато ворожок і магів закликають жінок здійснювати обряди, аби повернути чоловіка в сім’ю.Незнаючі жінки беруться за виконання цих магічних маніпуляцій, читають замовляння і молитву, тим самим накликаючи біду на свій рід, свою сім’ю.

Потрібно пам’ятати, що будь-який магічний обряд – це втручання в природний хід долі, порушення перебігу подій, що не може пройти непомітно. Бажаючи покарати розлучницю, ви, в першу чергу, караєте себе, своїх дітей. Потрібно розуміти, що будь-який магічний обряд, підкріплений містикою окультного свята під назвою “Розлучниця”, не принесе вам щастя. Неможливо досягти справжньої любові, читаючи змови і вимовляючи магічні заклинання. Так вважають деякі жінки, в той час як інші впевнені: своє життя потрібно брати в свої руки і не сподіватися на долю.

Читайте також:  Негода у Кам’янці-Подільському перетворила міст на величезний водоспад: вражаюче відео

У мережі публікується чимало молитов і заговорів на щасливе сімейне життя і одворотів іншої жінки. Ось один з найпопулярніших:

“Знайти сороче перо, прочитати змову і спалити опівночі на полум’ї воскової свічки.

“Вийду я раба Божа (ім’я) в поле чисте, стану посеред перекресточка, закличу сорок з лісів-хащ:
– 40 сорок! Затріщить ви голосніше грому Гремячего, оглушите мою розлучницю, щоб вона прогнала коханця, ніколи б з ним більше не бачилася! Я візьму сороче перо, нехай допоможе мені чоловіка раба Божого (ім’я), додому возвернуть. Сонце на небо, любов у серці, печаль в гущавину, чоловіка в будинок, а перо у вогонь. Чорне, біле, зелене, червоне, світися, радій, замком могутнім замикайся. (Плюнути три рази через ліве плече). Амінь”.

Вірити в це чи ні, робити щось чи ні – особистий вибір кожного, але перед тим, як схопитися за голову і помчати за свічками для обряду, подумайте: можливо, варто взяти келих вина, влаштуватися зручніше і влаштувати собі вечір-релакс, просто відпустивши ситуацію?

Джерело.