ДТП з кортежем Порошенка: син потерпілого розповів про дзвінки з Банкової

Чоловік розповів, що пропонували на тому кінці дроту.

Син Василя Мисника, який потрапив під колеса президентського кортежу, розповів про дзвінки з Адміністрації Петра Порошенка.

Як повідомляє портал Рoliteka, чоловікові регулярно телефонують з Банкової і пропонують допомогу. “Ну як допомагають? Принамні висловлюють готовність допомогти… Хоча поки ніяка допомога не потрібна. Ліки коштують до 100 грн. Не будеш же з таким звертатися. Не відомо, чи оплатять операцію, але обіцяли допомогти”, – зазначив він.

Мисник додав, що у батька посттравматичні явища і множинні переломи ноги. “Переламали всі кістки, що формують коліно. Він у свідомості, розмовляє з близькими.Лікарі кажуть, що через тиждень-півтора посттравматичні явища повинні пройти, і ми готуємося потім до операції на нозі”, 
– розповів син.

В адміністрації президента прокоментували ДТП за участю кортежу Петра Порошенка. Зокрема, прес-секретар глави держави Святослав Цеголко підтвердив: потерпілому надали всю необхідну медичну допомогу. “Незалежно від сигналу регулятора, мова йде про літню людину. Президент шкодує через ДТП з поліцейським автомобілем і вже доручив надати потерпілому всю необхідну допомогу”, – підкреслив він у своєму Facebook.

Читайте також:  “Вирішив розвернутися, як раптом..”: Маршрутка з пасажирами потрапила в ДТП, є постраждалі

Джерело.