Які підприємтва на Прикарпатті найбільше боргують зарплату

Головне територіальне управління юстиції в Івано-Франківській області назвали п’ятірку найбільших боржників по заробітній платі та інших виплат, пов’язаних з трудовими відносинами.


Найбільше в області боргує зарплату Івано-Франківське обласне державне об’єднання cпиртової і лікеро-горілчаної промисловості – 1 мільйон, 10 тисяч 530 гривень, пише Бліц-Інфо.

Другим у цьому антирейтингу є Український державний конструкторсько-технологічний інститут. Він боргує 527 тисяч 972 гривні.

Третім у списку є ТзОВ “Ітеко ЛТД”, що спеціалізується на виробництві плит, штабів, труб та профілів з пластмас. Підприємство – третє в області за заборгованістю по заробітній платі. Розмір боргу сягає 177 тисяч 767 гривень. Через борги держвиконавці напередодні описали майно підприємтва.

Також у п’ятірці найбільших боржників “Мистецьке об’єднання елегія” та Дочірнє підприємтво “Калійний завод” ВАТ “ОРІАНА”.
Читайте також:  Кров була на всіх стінах! В Одеському нічному клубі сталася жахлива стрілянина, люди вже зовсім оскаженіли

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

загрузка...