«Перед смертю кричала і кликала на допомогу …»: Померла зірка фільму «Любов і голуби» Ніна Дорошина

Російська кіноактриса та народна артистка Ніна Дорошина померла в ніч з 20 на 21 квітня у Москві. Жінка померла на 84 році життя у себе вдома через зупинку серця.

Про це повідомляє низка російських ЗМІ.

Як відомо, актриса днем раніше скаржилася на проблеми з серцем і викликала швидку, проте від госпіталізації відмовилася, оскільки після огляду лікарів почувала себе краще.

“Вранці її сусід почув крики про допомогу. Двері до квартири жінки були відчинені. Артистка трималася за серце і важко дихала. Лікарі приїхали швидко, але врятувати її не вдалося. За кілька хвилин Дорошина померла”, – йдеться в повідомленні Telegram-каналу Mash.

Інформацію вже підтвердили представники Московського театру “Современник”.

Ще у 2017 році йшли чутки, що Дорошина перебувала у вкрай важкому стані – у неї відібрало ноги.



Актриса також пережила інфаркт, після чого стан її здоров’я погіршився: з’явилась астма, радикуліт та болі в серці.

Ніна Дорошина народилася 3 грудня 1934 року в Лосіноостровскій (тепер територія Москви). У 1956 році закінчила Театральне училище імені Бориса Щукіна, а через два роки дебютувала на сцені театру “Современник”. Найбільшу популярність російській актрисі принесла роль Надії з фільму Володимира Меньшова “Любов і голуби”. Дорошина мала звання народної артистки РРФСР.

Жінка була двічі одружена – на акторові Олегу Далю та на акторові Володимиру Тишкову, з яким прожила до кінця життя чоловіка. Дітей у подружжя не було.

Читайте також:  Екс-радник Путіна зізнався, що Росія задумала війну проти України ще 16 років тому

Джерело.