Смертельна ДТП Зайцевої: свідки повідомили надважливі деталі

Суд завершив допит свідків у справі резонансної ДТП в центрі Харкова. У вівторок, 24 квітня, свої свідчення дали останні свідки Жан Мінасян та 17-річний Олексій Шапошніков.

Допит першого зайняв у суда близько десяти хвилин. Мінасян повідомив, що в момент ДТП був на іншому боці Сумської вулиці, він почув праворуч від себе звуковий сигнал авто. Разом з тим очевидець не зміг вказати, хто з водіїв його подавав.

“Був потужний хлопок, всі люди злякались, почалась метушня”, — згадує Мінасян.

Останній свідок у справі, 17-річний Олексій Шапошников, був одним з тих, хто піднімав Lexus Зайцевої, який перекинувся після ДТП.

Шапошников розповів, що Олена Зайцева їхала на своєму Lexus дуже швидко і точно не на зелений сигнал світлофора.

“Перед тим, що трапилося, я йшов в сторону Сумської. Побачив, що швидко їде машина, при цьому точно горіло не зелене світло”, – повідомив він під час засідання суду.

Стосовно Дронова хлопець стверджує, що той повільно почав рух, але світло світлофора не назвав.

Шапошников не бачив самого удару, а також не чув звуку, який нібито подавала Зайцева. Він оцінив швидкість її авто в 100 км / год.

Окрім цього Олексій згадав, що коли сталася аварія, машина Олени Зайцевої перевернувся на правий бік і Олексій був серед тих людей, які поставили машину на колеса та дістали звідти Олену.

Зазначимо що на засіданні, де допитували Олену Зайцеву, мали допитати й Генадія Дронова, але він відмовився свідчити і сказав, що розкаже свою версію подій тільки після свідчень усіх свідків.Однак 24 квітня він сказав, що не готовий надати свідчення.

На наступному засіданні суд вивчатиме результати експертиз.
“Сьогодні закінчили допит свідків. На наступному засіданні, 11 травня, планується вивчення експертиз”, – розповів адвокат обвинуваченого Геннадія Дронова Сергій Перепелиця.

Читайте також:  Науковці зняли на відео, як Сонце розриває комету

Він зазначив, що після вивчення матеріалів планується допит експертів і залучених осіб. Після цього свідчення дасть Дронов, підкреслив адвокат.

Джерело.