Чашка кави і дельфіни: на День міста франківцям встановили безкоштовний світловий 3D. ФОТО

У Франківську на площі Шептицького встановили світловий 3D фонтан. Його відкриють офіційно сьогодні.

Про це раніше анонсував у соцмережі міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків:

Такого фонтану в Івано-Франківську ще не було. Що думаєте про такий фонтан на площі Шептицького?”

МІСТО звернулося до підприємства “Ялинки України”, яке надало фонтан франківцям. Зокрема поспілкувалися із засновником і власником фірми “Ялинка України” Петром Ординансом. Той розповів, що цей фонтан лише недавно вони створили. Є проекти п`ятьох типів фонтанів, але наразі готові два: один в Збаражі, а один у Франківську.

Петро Ординанс наголошує, що подарував його франківцям на День міста. Фонтан мав би простояти і тішити іванофранківців тиждень. Далі повернеться до власника. Проте, якщо містянам сподобається, то міська влада задумається, аби його перекупити. Додамо, що такий подарунок Петро Ординанс влаштовував з арками під час Різдвяних свят на “стометрівці”.
Ніхто нічого не оплачував, ми лише цей проект започутковуємо вперше в Україні і хочемо показати, – каже засновник підприємства “Ялинки України”.
На фонтані зображена чашка кави і пара у світлодіодному фоні. А ще чотири дельфіни, які наче випливають з води і купаються на поверхні.

Про ціну поки не говорить. Каже, не рахував. Ординанс запевняє, що це вперше в Україні створено такий світлодіодний фонтан.

Читайте також:  Як Марцінків відзначає День народження: замість оперативної наради озеро Синевир. Фото

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

загрузка...