При нарахуванні субсидії будуть враховуватись доходи всіх, незалежно від прописки

В Україні є чимало сімей, в яких чоловік прописаний за одною адресою, дружина і діти за іншою.

Чоловік працює, дружина, скажімо, у декретній відпустці або взагалі не працює. Такі раніше, враховуючи те, що дружина зареєстрована з дітьми в помешканні одна, сім’ї давалася чимала субсидія, доходи чоловіка не враховувалися, але гроші щомісяця він приносив саме в цю сім’ю, пише teplo.gov.ua

Водночас, на помешкання, де прописаний чоловік оформлювалася субсидію, виходячи з кількості не зареєстрованих, а фактично проживаючих осіб. Відповідно доходи такої людини не бралися до уваги для призначення допомогу ні там, ні тут.

Тому Мінсоцполітики з 1 травня 2018 року змінює форму Декларації про доходи. Відтепер декларувати необхідно буде доходи всіх членів сім’ї (чоловіка, дружини та неповнолітніх дітей), навіть тих, які зареєстровані за іншими адресами.

Увага! При цьому соціальні норми житла та соціальні нормативи житлово-комунального обслуговування за адресою домогосподарства на таких осіб не розраховуються. Таким чином, держава реагує на соціальну несправедливість та турбується про воз’єднання українських сімей.

Читайте також:  “Розмір обов’язкового платежу прив’язаний до доходу сім’ї”: Як самостійно розрахувати розмір субсидії за новими правилами

Джерело.