Під виглядом центру для інвалідів сім’я екс-міністра здоров’я побудувала приватну клініку

На території Івано-Франківської обласної клінічної лікарні побудовано приватний медичний заклад ТОВ «Сімедгруп», який належить дочкам колишнього міністра охорони здоров’я Зіновія Митника.


Погодив будівництво медзакладу головний лікар комунальної лікарні Остап Грищук, який є зятем Митника. Про це йдеться в розслідуванні Олександри Устінової для «Українська правда. Життя», пише Наші гроші.

Зіновій Митник був головним лікарем Івано-франківської обласної клінічної лікарні, а в 2010 році був призначений міністром охорони здоров’я в уряді Миколи Азарова.

Івано-франківська обласна клінічна лікарня заснована обласною радою, зараз медичний заклад очолює Остап Грищук, який одружений на дочці Митника – Наталії Грищук. Саме Остап Грищук в 2008 році погодив виділення «Сімедгруп» 0,4 га землі на території комунальної лікарні.

Наталія Грищук разом зі своєю сестрою Іриною Остап’як є співвласниками «Сімедгруп». Ще одним співвласником фірми є ТОВ «Житлобуд-1», власником якої є Ігор Олійник. На час виділення землі він був головою Івано-Франківської облради.

Дозвіл на будівництво приватної клініки аргументували законом «Про реабілітацію інвалідів в Україні». Під час розгляду питання виділення землі «Сімедгруп» в листі управління охорони здоров’я Івано-Франківської облдержадміністрації на адресу обласної ради було вказано, що «заплановано розгляд питання щодо будівництва реабілітаційного центру» за можливої участі «Сімедгруп».

Засновниками ТОВ «Сімедгруп» є «Житлобуд-1», Наталія Грищук, Ірина Остап’як, Олександра Гоцанюк, Анжеліка Мережа.

Читайте також:  Народила вдома та викинула: горе-мати залишила свою дитину напризволяще

Джерело.