“Я зрозуміла, що це тарган”: Лікар залишив у вусі дівчини рештки комахи, прирікши її на страждання

Кеті Холлі дев’ять днів жила з останками таргана в вусі, хоча звернулася за медичною допомогою, як тільки виявила комаху. Своєю історією дівчина поділилася на сторінках видання Self, передає Корупція.Інфо

Місяць тому Кеті прокинулася посеред ночі із дивним відчуттям у вусі. За словами дівчини, здавалося, що хтось запхав їй у вухо шматочок льоду. Вона спробувала впоратися з проблемою за допомогою ватної палички і побачила на її кінці дивні темно-коричневі палички.

“Через кілька миттєвостей я зрозуміла, що це ноги. Ноги. Ноги, які можуть належати тільки таргану, який вивчає мій слуховий прохід”

Дівчина у жаху розбудила чоловіка, який заглянув їй у вухо і підтвердив страшну здогадку – комаха була там. Від непритомності дівчину врятувало тільки відмінне знання анатомії: вона зрозуміла, що в мозок таргану не прорватися при всьому бажанні. Витягнути таргана самостійно подружжю не вдалося, і вони помчали до лікарні.

У клініці в вухо Кеті залили речовину, яка повинно була оглушити таргана. Дівчина стверджує, що відчуття, які вона відчувала, поки в її слуховому проході в муках помирали комаха, важко описати словами. Після цього лікар видалив з її вуха кілька фрагментів комахи, виписав їй антибіотики і відправив додому.

На цьому історія не закінчилася. Дев’ять днів по тому Кеті продовжувала відчувати дискомфорт і знову вирушила в клініку. Там з вуха дівчини витягли ще шість шматків комахи. На цьому Кеті не зупинилася і заглянула до лора, який витягнув з слухового проходу ще три частини таргана. Лише після цього дівчина змогла відчути себе в безпеці. Втім, лікар розповів їй, що як мінімум раз на місяць витягує тарганів з вух пацієнтів. А значить, шанс опинитися на місці Кеті є у кожного з нас.

Читайте також:  Франківцям, які підписали декларації з лікарем, безкоштовно надаватимуть понад 60 медпослуг

“Тепер я вільна і відчуваю себе краще. Я думаю, що моє вухо заживе швидше, ніж моя психіка”

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

загрузка...