Телеведуча Маша Єфросиніна потрапила в лікарню у Луцьку (фото)

Телеведуча Маша Єфросиніна нині їздить по містах України з майстер-класами для жінок «Ти у себе одна». В «ювілейному» для подорожі ведучої, 20-му місті – Луцьку, з Єфросиніною трапилася неприємність – у неї були бoлі в живoті.

Про це телеведуча розповіла на своїй сторінці в Instagram.

За її словами, все вказувало на те, що це aпeндuцuт. Єфросиніна вирушила в луцьку лікарню, де її не тільки поставили на ноги, але і повністю зачарували місцеві хірурги.

«Коли в приймальному відділенні нас зустрів пан Сергій, Оля тихо промовила: «Який красивий, він що з серіалу Черговий Лікар?» – розповідає про свої пригоди Єфросиніна. – Потім прийшов не менш симпатичний пан Олександр, оглянув мене, і сказав те, за що я його буду довіку любити: «Нє, її треба відкачати – в мене жінка ввечері на неї збирається!»

Побігли на УЗІ, я їм виймаю мозок чи треба мене oпeрувaти, але ж в мене виступ? Після всіх оглядів (обожнюю лікарський гумор) я отримала вердикт: «Ми, звичайно, можемо тебе прооперувати, але виключно для того, щоб ти в нас тиждень полежала і попрактикувала українську».

Зрештою на майстер-клас телеведуча встигла і запевняє, що з нею все гаразд – мовляв, винні часті подорожі, зміна клімату.

Читайте також:  “Жити на дві країни дуже складно”: – чоловік розповів про своє життя та заробітки

Джерело.