Хтo кoлишній чоловік Меган Маркл та чому пара розійшлася: цікаві факти (фото)

Трохи особистого про герцогиню!
До того, як Меган Маркл зустріла принца Гаррі, вона вже встигла сходити під вінець. Перший чоловік Меган Маркл – режисер і продюсер Тревор Енгельсон.

Були одружені 2 роки

Відомо, що Меган і Тревор почали зустрічатися ще в 2004 році, а потім пара 3 роки жила в цивільному шлюбі, офіційно одружившись лише після 7 років знайомства 10 вересня 2011 року в готелі Jamaica Inn в Очо-Ріосі.

Після весілля, Меган поїхала в Торонто на зйомки, а чоловік залишився в Лос-Анджелесі, де був зайнятий роботою продюсера. Інсайдери розповіли про те, що відстань і була вирішальною у розриві пари.

Молодій сім’ї було складно впоратися з відстанню, хоча між ними було всього п’ять годин шляху на літаку. Подруга Меган Маркл і її свідок на весіллі Нінакі Прідді розповіла, що Тревор підтримував Меган, спілкувався з нею через Інтернет, коли актриса була на зйомках.

Однак вже через два роки після весілля Маркл і Енгельсон розлучилися і роз’їхалися.

Зараз екс-чоловік Меган Маркл Тревор Енгельсон працює над зйомками нового кіно, сценарій якгої є історією, вкрай схожу на долю його колишньої коханої. У фільмі розповідається про колишню дружину головного героя, яка виходить заміж за спадкоємця британського престолу. Цікаво, це він вирішив так пожартувати?

Читайте також:  Вчені встановили основну причину чому жінки подають на розлучення

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

загрузка...