Відома франківська блогерка здобула премію «COSMOPOLITAN AWARDS»

Учора, 22 травня, у Києві відбулася щорічна премія, яка об’єднала довкола безліч яскравих особистостей, у тому числі й зіркових гостей. Музичним візитером вечора став український гурт «O.Torvald», пише “Франик”.
Масштабний конкурс мав на меті відзначити відомих людей, які не лише досягли виняткових результатів у своїй діяльності, а й надихають інших на позитивні зміни у житті. Кожен із них – життєрадісний, цілеспрямований і незалежний, а саме з таких постатей хочеться брати приклад у наш час.

Редакція глянцю «Cosmopolitan» попередньо відібрала найпомітніших номінантів у кожній з 9 категорій: телеведуча, відкриття року, співачка, кар’єра року, спортсменка, чоловік року, дизайнер, арт та інфлюенсер. Одним із найобговорюваніших соціальних явищ за останній час стали саме інфлюенсери – люди, вподобанням та думкам яких довіряють тисячі. Вони вчать свою аудиторію красиво одягатися, правильно доглядати за тілом, надихають на подорожі та задають власні тренди. Відтак, цьогоріч український журнал виділив особливу премію «Лідер думок». Серед номінантів вітчизняні блогери, яких люблять і до яких прислухаються тисячі користувачів соцмереж.

Переможницею стала молода мама, популярна блогерка і студент-стоматолог з Івано-Франківська Олександра Пустовіт, більш відома як Саша Бо. У фіналі дівчина боролася з Машою Тимошенко, Сашою Чістовою та Сабіною Мусіною. Втім, найбільше підтримки від читачів отримала саме франківка. Вона розповідає про своє життя, виховання сина Данила, стосунки із чоловіком Ігорем – відомим влогером та шоуменом, саморозвиток, моду і красу.

У соцмережі Олександра не перестає дякувати всім, хто долучився до голосування, мовляв її перемога – це заслуга читачів. До слова, аудиторія молодої мами налічує понад 276 тисяч підписників.

Читайте також:  Зеленський відрікся! Обмежив свою владу, такого не робив жоден президент

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

загрузка...