Тернопільщина: цигани вкрали близько 28 тисяч гривень, які були призначені на ремонт церкви

На Тернопільщині близько 28 тисяч гривень, призначених на ремонтні роботи храму в селі Цеценівка Шумського району, пропали з сумки церковного касира.
Про це повідомляє РІСУ

Жінка залишила кошти в своєму будинку, а туди, за версією сусідки, заходили невідомі особи ромської національності, які того дня скуповували в селі пір’я. Повідомлення про крадіжку надійшло до правоохоронців Шумщини від 62-річної жительки села Цеценівка.

Жінка заявила про те, що невідомі проникли до її будинку і з сумки викрали 27 900 гривень. Гроші є власністю церковної громади, а в неї, як матеріально відповідальної особи зберігалися у зв’язку з тим, що в храмі тривають ремонтні роботи.

Потерпіла зізналася, що крадії потрапили до помешкання вільним доступом, адже двері були не замкнені. З’ясовуючи обставини вчинення крадіжки, правоохоронці встановили, що того дня у селі були скупники пір’я.

Одну з таких осіб ромської національності, що виходила з будинку потерпілої, бачила сусідка. Поліцейські вживають оперативних заходів, аби затримати підозрюваних.

Читайте також:  СБУ затримала колишнього грузинського посадовця

Джерело.