Львівська облрада вимагає денонсувати договір про дружбу з Росією

Львівська облрада звернулася до ВРУ, Президента України та Кабміну щодо денонсації Договору про дружбу, співробітництво та партнерство між Україною і Російською Федерацією.

Фото: elise.com.ua

«За» це звернення проголосували 65 депутатів на сесії 28 квітня.

На думку депутатів, вторгнення військ РФ на територію України в АР Крим та його анексія свідчать про грубе порушення Російською Федерацією своїх зобов’язань, що випливають зі змісту Договору про дружбу, співробітництво та партнерство між цими державами.

Також депутати вказали, що збройне вторгнення регулярних військових підрозділів Російської Федерації на український Донбас, окупація значної території Донецької та Луганської областей України, підтримка екстремістських та терористичних організацій свідчать про порушення зі сторони Росії засад добросусідства, розпалювання міжнаціональної та міжнародної ворожнечі, а також підривають стабільність та безпеку в Європі та у світі.

Отож депутати Львівської облради звернулись до ВРУ, КМУ та Президента України з проханням прийняти Закон України «Про денонсацію Договору про дружбу, співробітництво та партнерство між Україною і Російською Федерацією», що буде спрямовано на захист національних інтересів та національної безпеки України.

Як зазначають депутати, підставою для такого звернення стала анексія АР Крим, військова агресія Росії та захоплення значної частини Донецької і Луганської областей, підтримка Росією екстремістських і терористичних груп у різних регіонах України, економічна, інформаційна та культурно-ідеологічна війна проти України, порушення зі сторони Російської Федерації принципів міжнародного публічного права та чинних міжнародних зобов’язань.

джерело http://zik.ua/ua/news/2015/04/28/lvivska_oblrada_vymagaie_denonsuvaty_dogovir_pro_druzhbu_z_rosiieyu_585245

Читайте також:  «Вічно п'яний» голова села на Прикарпатті підробив документи за 160 тис. гривень