Продавець морозива з Турина (Італія) ризикує штрафом в 500 євро за те, що подарував постійному клієнтові порцію вершків

Фінансова поліція виписала штраф джелатайо, що володіє джелатерією на Corso Belgio, тому що він не вказав в чеку порцію вершків. Крістіан Чіаччі протестує: “За те, що я подарував порцію вершків вартістю 50 центів з мене вимагають 500 євро. Це абсурд!”

47-річний Крістіан Чіаччі, джелатайо з Турина визнає, що за двадцять років підприємницької діяльності він отримував багато штрафів, проте таких абсурдних, як той, що був виписаний йому фінансовою поліцією у вівторок, ще ніколи. “Співробітник фінансової поліції оштрафував мене, – каже Чіаччі в інтерв’ю” Корр’єре-делла-Сірка”, – за те, що я подарував порцію вершків вартістю 50 центів постійному клієнтові. Парадоксальна історія”.

У вівторок вдень в магазин Чіаччі, розташований по вулиці Корсо Бельджо, з’явилася фінансова поліція, яка взялася перевіряти видані клієнтам чеки. У чеку одного з них – 82-річного чоловіка, з яким у джелатайо більш ніж дружні стосунки – не виявили порцію вершків вартістю 50 центів.

“Фінансова поліція змусила мене знову вибити чек на 4,50 євро замість 4-х і виписала мені штраф в розмірі 500 євро”, – говорить власник джелатерії.На всі пояснення поліцейські тільки дали раду оштрафованому продавцеві заплатити суму протягом 30 днів, таки чином, її можна зменшити на одну третину. Чіаччі же не має наміру платити і обмірковує подати апеляцію.

Читайте також:  Групу «1+1» у Білорусі роздягли і обшукали: за сюжет про Лукашенка

Джерело.

загрузка...