Під Харковом зійшов з рейок швидкісний потяг «Хюндай» (ФОТО)

Під Харків зійшов з рейок швидкісний пасажирський потяг «Хюндай», який слідував за маршрутом Харків – Київ. Пасажири та працівники станції очікують прибуття на місце події рятувальної служби. Постраждалих під час інциденту немає.
89609deef637022dfe47f1ed0d6784471430242015

Звістка про «Хюндаї», який зійшов з шляху, розлетілася миттєво – очевидці події розмістили в соцмережах фотографії поїзда. Згідно з повідомленнями пасажирів, поїзд тільки вийшов зі станції, встигнувши проїхати близько 20 кілометрів, після чого його хід став сповільнюватися і несподівано третій вагон повністю зійшов з рейок. Вагон зійшов на сусідній шлях, по дорозі зачепивши трансформаторний стовп, який від удару впав.

Всі пасажири залишилися сидіти у вагоні, так як двері виявилися заблокованими. Повідомляється, що неподалік від місця події на сусідньому шляху стояла ремонтна техніка.Залізничні слюсарі оглянули зійшовший з рейок потяг, проте ніяких дії до приїзду відповідних служб не робили.

Відзначається, що в результаті інциденту потерпілих немає. Люди не панікують – спокійно чекають вирішення нестандартної ситуації.

джерело http://uapress.info/uk/news/show/73483

Читайте також:  Паніка серед батьків: у Івано-Франківську чоловік полює на школярів,– соцмережі