Правий сектор збирається пікетувати Адміністрацію Президента через блокування бази у Пісках

Правий сектор після учорашніх подій з блокуванням військовиками бази Добровольчого корпусу організації оголосив про намір пікетувати АП.

Правий сектор пікетуватиме АП через конфлікт зі ЗСУ / www.facebook.com/yuri.biriukov

Про це йдеться в заяві на сайті організації.

“Правий сектор” оперативно повідомляє, що за достовірною інформацією влада готує масштабну провокацію, проти добровольців. Тому ми, задля попередження подібних операцій проти наших побратимів, усього добровольчого руху України, збираємося під стінами Адміністрації Президента з боку вул.Інститутцької сьогодні 29 квітня о 12 годині”, – сказано в повідомленні (орфографію збережено – ред.).

Учора в ПС повідомили про оточення бази в Пісках підрозділами Збройних сил України.

За словами Дмитра Яроша, база була блокована без всяких попереджень підрозділами десантників 25- і 95-й бригад, разом з бронетехнікою і важким озброєнням.

“Були виставлені блок-пости молодих, тільки мобілізованих солдатів. Вони зупинили одну з наших машин, і зажадали від бійців здати зброю. На мій дзвінок начальник Генерального штабу Віктор Муженко відразу не відповів і ми не змогли негайно обговорити ситуацію. Хоча було очевидно, що без наказу Генштабу ця операція не могла бути проведена”, – заявив він.

Раніше, 10 квітня, Добровольчий український корпус “Правого сектора” заявив про відвід бійців від лінії зіткнення у зоні АТО у зв’язку із підготовкою входження підрозділів до Збройних сил України.

11 квітня ЗМІ повідомили, що ДУК ПС повністю вийшов з Пісків.

17 квітня інформацію про виведення ДУК з Пісків підтвердив речник АТО Андрій Лисенко.

джерело http://www.unian.ua/politics/1072834-praviy-sektor-zbiraetsya-piketuvati-administratsiyu-prezidenta-cherez-blokuvannya-bazi-u-piskah.html

Читайте також:  Позивний «Джихад»: Свідомість вмикається в українців, але інколи запізно