Школяр жорстоко розправився з вітчимом через знущання над матір’ю: “Зарубав сокирою, склав у пакет і виніс”

Вчителі підлітка повідомили про його погану поведінку в школі і слабкої успішності. У той же час вони відзначили його прихильність до матері

У Московській області школяр зарубав цивільного чоловіка своєї матері сокирою. Про це повідомляє СУ СКР по регіону.

Подія трапилася в Волоколамському районі. Оперативники затримали 15-річного підозрюваного. Неповнолітній вже дав свідчення.

За даними “Московського комсомольця”, конфлікт виник на грунті образливих слів вітчима на адресу матері підлітка. Чоловік дізнався, що його співмешканка вагітна не від нього, і став знущатися над нею.Одного разу, коли хлопчик залишився наодинці з вітчимом, між ними відбулася сварка, в результаті якої юнак схопив сокиру і зарубав кривдника своєї матері.

Вчителі відзначили погану поведінку і слабку успішність підлітка в школі. Але в той же час педагоги повідомили, що хлопчик був сильно прив’язаний до матері.

Труп 45-річного чоловіка було виявлено в чорній сумці недалеко від одного з будинків в міському окрузі Шаховська. Слідство порушило кримінальну справу за статтею “Вбивство”.

Читайте також:  На карибському пляжі біля аеропорту загинула туристка. Її збило з ніг реактивним струменем з двигуна «Боїнгу» (відео)

Джерело.