“Щось буквально видавлювало немовля назовні”: Як українка народила трійню з різницею у 38 днів. Неймовірна історія!

Мама ніяк не очікувала, що таке може трапитися з нею, передає Корупція.Інфо
У квітні 2015 року швидка допомога доставила в одну з лікарень українського міста Дніпро молоду вагітну жінку. Лікарі на той момент не знали, що їм доведеться мати справу з унікальним випадком.

Коли лікарі оглянули породіллю, то спочатку просто розгубилися: вона була на сьомому місяці вагітності, але щось буквально видавлювало дитину назовні.

Загадка швидко прояснилася: 25-річна Олена Сєдова чекала трійню. Два плода розташовувалися зверху і один знизу. Дві верхні дівчинки власною вагою буквально виштовхували сестру назовні. Протягом декількох днів Олена відчувала дивний рух у животі, але сподівалася, що пологи не настануть дуже скоро.

На жаль, маленька Ликерія з’явилася на світ на сьомому місяці. Крихітна і слабка, вона важила всього 950 грамів. Дівчинку одразу помістили в інкубатор, а лікарі приготувалися до народження ще двох малюків. Але тут, на превеликий подив, у Олени припинилися сутички.

Лікарям довелося зробити важкий вибір. Зазвичай, якщо близнюки з’являються на світ з великою перервою, через годину пологи штучно стимулюють. Але на цей раз фахівці сумнівалися: дві дівчинки були ще менше своєї сестри. На такому ранньому терміні вони могли просто не вижити. І тоді лікарі вирішили почекати.

Щоб не ризикувати здоров’ям дітей, Олені довелося залишатися в ліжку. Вона навіть не могла обійняти і поняньчити свою старшу дівчинку. Жінка так боялася за своїх маляток, що намагалася якомога менше рухатися.

38 днів потому, коли маленька Ликерія вже зросла до 1,5 кг, Олена раптом відчула сильну слабкість і хвилювання. Лікарі знову провели огляд і вирішили, що час настав. У той же день на світ з’явилися дві чудові і здорові дівчинки – Злата і Стефанія. А Олена, нарешті, змогла притиснути до грудей трьох своїх маляток.

Читайте також:  Відрізав голову і не шкодує: Батько по-звірячому вбив немовля

Сьогодні унікальним трійнятам вже півтора року. Ликерія, яка при народженні була в два рази менше за своїх сестер, тепер не поступається їм ні в чому: всі троє здорові, активні і готові до нових незвичайних звершень.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

загрузка...