Про українське коріння Рамітта дізналася зовсім випадково: дівчина знайшла маму, яку не бачила 22 роки (відео)

Україна бачила найрізноманітніші зустрічі, але ця стала особливою. Проект «Сюрприз, сюрприз!» допоміг дівчині розшукати маму, з якою вона не бачилася довгі 22 роки. Подробиці зворушливої зустрічі – у матеріалі, пише СТБ.

Рамітта з чоловіком Мохаммедом приїхали з далекої Йорданії не просто так. Дівчина звернулася у проект, щоб розшукати близьку серцю людину – свою маму. Про українське коріння Рамітта дізналася зовсім випадково. Дитинство героїня «Сюрприз, сюрприз!» провела у бабусі.У шість років побачила в документах графу з місцем народження – Україною. Тоді батьки переконали дитину, що це безглузда помилка.

У 13 років дівчина повторно повернулася до забутого питання. При оформленні документів місцем народження зазначили Україну. Цього разу батькам довелося пояснити. Саме тоді тато розповів доньці, що її рідна мати українка. Він зазначив, що життя у Йорданії давалося Олені важко, тому вона повернулася на батьківщину.

Пошуки найближчої людини Рамітта почала після заміжжя. Мохаммед підтримав дружину, захотів, щоб кохана розшукала своє коріння і заповнила порожнечу, яка мyчила її тривалі роки. Спочатку пара спробувала розшукати Олену у соціальних мережах, але півроку пошуків виявилися марними.

Проект «Сюрприз, сюрприз!» допоміг возз’єднатися не тільки з мамою, а й з бабусею та дідусем. Але чому кожен члeн сім’ї розповідає свою версію того, що сталося 22 роки тому? Чому мати не повернулася до маленької доньки насправді? І якою була найбільш зворушлива зустріч проекту? Дивіться просто зараз!

Читайте також:  Україна поступилась Німеччині у стартовому матчі на Євро-2016

Джерело.