Моя ціль – побороти корупцію, – Порошенко написав статтю для The Washington Post

На сторінках авторитетного американського видання The Washington Post вийшов матеріал підписаний прізвищем Президента України Петра Порошенка під заголовком “Моя мета – перемогти корупцію в Україні”.

У матеріалі згадується, що 7 червня український парламент проголосував закон про створення Антикорупційного суду.

Наша країна зробила ще один важливий крок на шляху до побудови європейської держави, де всі рівні за законом. Це був не перший крок у цій подорожі, і він не буде останнім. Але я вважаю, що він став показником незворотності шляху України до справжньої демократії,
– наголошує Порошенко.

За його словами, створення в Україні Антикорупційного суду “є проривом і зміною правил гри”, хоча бідкається, що “процес реформ був не простим”.

“Впродовж останніх двох десятиліть українці стали скептично ставитися до того, що будь-який прогрес у боротьбі зі злом корупції може бути досягнутий. Проте, Революція гідності дала українцям надію на нове майбутнє з відповідальними лідерами і верховенством права”, – пише Порошенко.

Він згадує, що після обрання його президентом у травні 2014-го вирішив побудувати “абсолютно нову архітектуру для боротьби з корупцією”. Союзниками у цій справі бачить активну українське громадянське суспільство та його волонтерські мережі разом з міжнародними партнерами в Європейському Союзі, Міжнародний валютний фонд і Північну Америку.

Порошенко каже, що боротьба з корупцією в Україні також має своїх внутрішніх ворогів – “від популістів до корисливих інтересів зацікавлених груп”.

Своїм наступним завданням він називає якомога швидше забезпечити функціонування Антикорупційного суду.
Читайте також:  Багатодітна сім’я дарує Порошенку свій мікроавтобус, бо не має грошей на розмитнення (відео)

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

загрузка...