Луценко зібрався ліквідувати Департамент спецрозслідувань, який займається справами Майдану, – нардеп

Департамент спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури, який займається розслідування справ Майдану, планують ліквідувати.
Про це заявив нардеп Мустафа Найєм.

За його словами, генпрокурор Юрій Луценко планує підписати наказ, який фактично ліквідує цей Департамент.

“Керівник департаменту Сергій Горбатюк вже попереджений через своїх співробітників про звільнення у зв’язку з реорганізацією підрозділу. На останню нараду щодо реорганізації Департаменту Горбатюка навіть не запросили”, – розповів нардеп.

Найєм також повідомив, що формально ліквідація відбуватиметься шляхом поділу прокурорів і слідчих.

“Відділ процесуальних керівників Департаменту Горбатюка буде приєднаний до загального Департаменту процесуальних керівників під керівництвом заступника Генерального прокурора Юрія Столярчука. Слідчих департаменту готують перевести до складу Головного слідчого управління. Хто буде курирувати їх роботу на даний момент невідомо”, – пояснив нардеп.

“Я дуже хочу помилятися. Але ніякої інформації, яка спростовує вище викладене я не зможу отримати – ні у керівництва відомства, ні у тих, хто знайомий з ситуацією всередині”, – додав він.

Як відомо, управління Горбатюка веде кілька резонансних справ, зокрема щодо злочинів на Майдані у 2014 році і узурпації влади Віктором Януковичем і його оточенням.

Читайте також:  УХмельницькому лікарі cкaлічили дитину: зламаним життям обернулися для Аліни пoлоги (відео)

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

загрузка...