Після концерту Олега Винника стадіон “Рух” пропонують освятити

Вчора, 23 червня, в Івано-Франківську відбувся гучний концерт Олега Винника. А вже сьогодні на сайті електронних петицій до влади міста з’явилась пропозиція освятити місце, де запалював український секс-символ – стадіон “РУХ”.
Таку пропозицію аргументують тим, що тексти пісень Винника пропагують алкоголізм, розпусту та антихристиянство. Тим паче, деякі композиції виконувались мовою країни-агресора.

 

На концерті могли бути малі діти, не кажучи вже про мешканців навколишніх будинків, які змушені були слухати пропаганду алкоголізму (мне не все равно с кем ты пьешь вино), розпусних фантазій (ты летала в чьих-то сладких снах), зради (Ах, как жесток обман, У тебя с другим роман), антихристиянства (ошибочное мнение: “Человек – от части Бог”) тощо. На концерті також були заміжні жінки, у яких під час виконання артистом деяких пісень могли виникати гріховні думки, які згубно впливають на суспільну мораль. Зауважимо також, що більшість пісень, попри бойові дії на Сході України, виконувалися російською мовою, – йдеться у змісті петиції.
Автор звернення просить провести нараду з представниками церков, старійшинами міста і освятити стадіон, щоб очистити його від скверни.

Аби влада міста розглянула петицію, до 22 вересня слід зібрати ще 248 підписів. Проголосувати можна ТУТ.

 

Читайте також:  В Івано-Франківську весь штат ОКЛ пропонують перевести у двірники

Джерело.