Двоє відомих франківчан з’являться у випуску нового сезону популярного розважального шоу. ФОТО

Актор та богатир з Івано-Франківська з’являться у випуску нового сезону популярного розважального шоу, інформує WestNews.
Так, у шоу “Хто зверху?” до команди Сергій Притули потрапили одразу двоє франківців – Василь Вірастюк та Роман Луцький. Про це на власній сторінці у мережі повідомив Сергій Притула.

“Хіба можливо програти такою командою? А може й можливо;). Побачимо у новому сезоні “Хто Зверху?”, – йдеться у повідомленні.

Довідка:

Хто зверху? — українська телепрограма, що виходить на Новому каналі щочетверга, починаючи з 10 березня 2012 року. Ведучими перших трьох сезонів були Ольга Фреймут та Сергій Притула. В третьому сезоні Ольгу Фреймут змінила Катерина Варнава. Також там є «пан суддя», що говорить голосом Олександра Педана.В сьомому сезоні Катерину Варнаву змінила Леся Нікітюк. Програма — українська адаптація формату «Battle of the Sexes» компанії Talpa.

У шоу беруть участь дві команди — чоловіча та жіноча. Щоб перемогти, жінкам доведеться запитати себе: що вони знають про чоловічий світ і як чоловіки до цього ставляться? Чоловіки, в свою чергу, повинні зробити те ж саме щодо жінок.

Дуель чоловічого і жіночого світів ділиться на раунди, що складаються з бліцопитувань, різних конкурсів та змагальних ігор. Крім того обговорюються теми, які чоловіки та жінки у присутності один одного не піднімають. Шоу складається з семи конкурсів (накопичення грошей). Переможець визначається у фінальному, восьмому раунді, де гроші переможця зростають удвічі.

Читайте також:  Олександр Шевченко: Ремонт дороги Яблунів-Делятин - це перемога громади

Джерело.

загрузка...