У пoлoгoвoмy будинку переплутали дітей і мало не віддали чужого. У результаті молоді батьки забрали обох малюків

Молода матуся взяла на руки дитину і зблідла. Гарний конверт, великий бант, за дверима — численна рідня.

Тільки ось в конверті був чужий малюк — мамі досить було одного погляду, щоб зрозуміти це.

Людмила обережно поклала малюка на стіл і почала його роздягати. Медсестра роздратовано запитала у неї, що вона робить — мовляв, виписаний зал один, а у відділенні своєї черги на виписку чекає ще кілька людей.

Людмила нічого не відповіла, тремтячими руками стягла з малюка памперс і здивовано подивилася на медсестру:

— Це хлопчик. Де моя дочка? Негайно поверніть дитину або зараз тут каменю на камені не залишиться.

Роздратована медсестри як рукою зняло — вона побігла до відділення, а через пару хвилин вниз спустилася завідуюча з Людмилиною донькою на руках.

Вона почала вибачатися і пояснювати, що цей хлопчик теж готується до виписки. Точніше — до переведення в будинок малятка, тому що його мама відмовилася від сина.

Людмила не стала лаятися, взяла доньку і пішла до чоловіка. Здавалося б, святковий день, але у молодої мами не виходив з голови той маленький хлопчик, якого відвезли в казенні стіни.

Увечері чоловік запитав у неї, що сталося — вона розплакалася і все йому розповіла.

А вже через три тижні вся велика рідня зібралася ще раз — з нагоди приїзду додому ще одного нового члена сім’ї — Максимка, того самого хлопчика, якого ледь не віддали молодим батькам замість їх дочки.

Вони подумали, порадилися з батьками, отримали одностайне схвалення — мовляв, де один, там і другий, впораємося.І ось тепер у їх дочки з’явився братик. Тільки ось коляску довелося купити іншу — для двійні.

Читайте також:  Жахливе вбивство на Прикарпатті – 25-річна жінка до смерті побила свою матір

Джерело.