Померла багатодітна матір, яка проходила лікування від раку у Португалії. У Івано-Франківську збирають кошти, аби перевезти тіло додому

У португальській лікарні померла молода мешканка Івано-Франківська, мати трьох дітей Тетяна Бербенюк. Родичі жінки звертаються до небайдужих за допомогою, адже на перевезення тіла Тетяни потрібно 4-5тис.євро, інформує Правда.іф.

Божена Кавецька опублікувала в соціальній мережі Фейсбук пост: «Друзі, вчора померла моя 3-рідна сестра, Бербенюк Таня. Померла не вдома, а в Португалії в лікарні, кілька років вони боролись з важкою хворобою. На транспортування тіла потрібна значна сума приблизно 4-5тис.євро. Для родини це як останній бій. Вдома на маму чекають 3 діток, щоб попрощатися навіки.Хто може допомогти, даю карту Приват Банку 5168742025033576 Бербенюк Віталій. Друзі не будемо байдужі. Хто скільки може».

Ще 13 липня чоловік Тетяни Віталій Бербенюк написав на своїй сторінці у Фейсбуці:

«Важко… Важко щодня долаючи кількадесят кілометрів в надії на те, що зараз побачиш хоча б легеньку усмішку і щасливі очі людини, яка подарувала тобі три маленькі сердечка, що кожного вечора підносять очі до Господа і просять щоб їхня мама швидше одужала, приїжджаючи бачити незворушність на обличчі, заплющені очі і тільки легеньку реакцію голосом на присутність близької людини. Важко бачити такий стан людини, яка подарувала тобі кращі миті життя і бути безсилим змінити щось. Важко…»

Читайте також:  Як закарпатка на заробітках у мільярдерки працювала...

Джерело.