Схопила за ланцюжок на шиї, вдарила і покусала – сусідські розбори польотів у Калуші

Жінка нібито почула шум із квартири, поверхом вище, і пішла на розбірки. Там посварилась із сусідкою, вдарила її і покусала.

Випадок трапився 14 січня о 14-й годині у будинку на вул. Стуса, 4. Про це йдеться у рішенні Калуського міськрайонного суду від 17 липня, інформує “Панорама Прикарпаття“.

Обвинувачена, як пише у вироку, свою вину визнала частково. Мовляв, у ході словесного конфлікту вдарила потерпілу, в результаті чого з губи в неї потекла кров. Тоді потерпіла схопила її за ланцюжок на шиї, а вона, натомість, покусала їй руки.Відтак у вчиненому жінка розкаюється, але вважає, що потерпіла її сама спровокувала.

Потерпіла натомість розповіла у суді, що того дня приїхала до доньки посидіти з онуками. Близько 14-ї години в двері хтось постукав. Жінка відчинила — виявилося, стукає сусідка. Та скаржилась на шум, хоча в квартирі насправді ніхто не шумів. Тоді виникла словесна перепалка, в ході якої сусідка почала наносити удари та вибила їй два зуба.

А далі обвинувачена знову била та, врешті, покусала. Усе це відбувалося у присутності онуків. Також жінка наголосила, що як досудовому, так і судовому слідстві обвинувачена поводилась зухвало. Відтак про примиринення з нею не може бути і мови.

Врешті суд, оцінивши зібрані у справі докази та оцінивши їх в сукупності, дійшов до висновку, що вина Марії К.- доведена. Тож визнав її винуватою за ч.1 ст. 125 КК “Умисне легке тілесне ушкодження” та призначив штраф у розмірі 50 неоподаткованих мінімумів, що становить 850 грн.

Наразі вирок законної сили ще не набрав. Сторони можуть подати апеляцію.

Читайте також:  “Тато пообіцяв старшому сину купити костюм на випускний. Не встиг…”, – сини бійця АТО потребують допомоги

Джерело.