Пенсіонерка з Боднарова віддала жінці ромської національності понад 40 тисяч гривень

В однієї із сільських мешканок, яка проживає одна, жінка ромської національності, шляхом психологічного впливу, виманила гроші.

“Версії” повідомляють, що зловмисниця довела мешканку села Боднарів Калуського району до такого стану, що вона сама віддала їй гроші. Причому потерпіла кілька разів приносила їй кошти. Загалом, пенсіонерка віддала шахрайці понад 40 тисяч гривень.

Потерпіла розповіла подробиці:

Почула, що на вулиці хтось кричить. Вийшла побачила жінку біля воріт, підійшла до мене і запропонувала купити у неї халат. Я їй відповіла, що мені нічого не потрібно і не маю грошей на це. Вона мені говорить ходи, щось покажу.Підвела до воріт і каже, що тут розлита мертва вода та що вода з покійника. Почала говорити, що це все виливається на мої діти, я перелякалась.
Після цього зловмисниця почала проводити дивний ритуал, за який і вимагала кругленьку суму, додає жінка:

Ми пішли з нею у веранду. Вона сказала, щоб я їй дала яйце, рушник і ложку. Почала молитися, щось промовляти і сказала, щоб я його розбила, ну я зробила так, як сказала вона. З того яйця вилізло щось схоже на ящірку. Не знаю, чи мені це привиділось, чи що це таке було. Потім вона сказала, щоб я на неї уважно дивилась і почала говорити, що матиму похорон. І що маю дати їй 400 доларів 6 тисяч грн. Я відповіла, що не маю таких грошей, але вона почала сперечатися зі мною, що є. Якщо я не хочу мати похорон, то маю дати гроші і вона відмолить та принеси мені гроші назад. Я принесла 200 доларів і 200 євро, а вона мені сказала, що треба ще 200 доларів. Я мала гроші, що мама складала на похорон і добровільно віддала їй всі. Сказала, що буде молитись три дня та щоб я нікому не казала. І тоді десь підвечір я почала розуміти, що віддала гроші не знаючи кому.
Згодом прикарпатка звернулась до правоохоронців. У поліції підтвердили такий факт, однак подробиці не розголошують.

Читайте також:  Для майбутніх держслужбовців ввели платну атестацію на знання української

Джерело.

загрузка...