Франківські студенти стали учасниками літньої школи в Батумі (фото)

Студенти Університету Короля Данила повернулися з літньої школи, яка відбувалася на базі університету ім. Шота Руставелі (Батумі). У школі брали участь представники з 7 країн світу, серед яких Італія, Азербайджан, Казахстан, Україна та інші.

Тема літньої школи – «Європейське право та європейська інтеграція країн південного Кавказу». Лекторами виступали професори з провідних європейських університетів, зокрема – з Австрії, Латвії, Ізраїлю та України.

Всі заняття проводилися виключно англійською мовою та у формі діалогу, що дає можливість більш ефективно сприймати весь матеріал.

Учасниками літньої школи були не лише студенти, а й багато викладачів різних університетів, кандидатів наук, юристів.

«Студенти Університету Короля Данила Микола Книгницький та Валентин Лялік доклали багато зусиль, щоб потрапити в проект літньої школи. Висловлюємо подяку Руслану Марцінківу та Івано-Франківській ОДА за підтримку обдарованої молоді й часткове співфінансування участі у літній школі, посольству Грузії в Україні та авіакомпанії Янайр за сприяння в організації поїздки студентів», – розповідає проректор з міжнародних зв’язків Університету Короля Данила Тетяна Рудак.

Проект реалізовувався на базі Батумського державного університету імені Шота Руставелі у м. Батумі (Грузія). Студенти поглиблювали свої знання з права ЄС та міжнародного права, ознайомлювалися з особливостями асоціації Грузії з ЄС, а також приділили значну увагу на вивчення діяльності Ради Європи.

Читайте також:  Роботу сайту Міносвіти заблокували хакери

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

загрузка...