Перехожі не могли розтиснути їй зуби: У метро Києва бабця намагалсь загризти кошеня

На одній із станцій київського метрополітену 5 серпня о 20.30 відбулася сутичка між жінкою, яка просила милостиню, та людьми, які намагалися забрати у неї котів. Під час інциденту жінка намагалася відкусити лапу кота.

Відповідне відео опублікував у YouTube блогер Ромчик Уличный Принц, передає Корупція Інфо

На записі він розповідає, що проходив повз натовп людей, які, як з’ясувалося, намагалися звільнити кошеня, чию лапу тримала зубами літня жінка. Згодом подію на камеру коментує сама жінка, у якої була кров на обличчі. Пізніше дівчина з кошенятами тікає від жебрачки.
Пізніше у Facebook користувачі написали, що кілька днів спостерігали за жебрачкою, а у цей день збиралися разом забрати кошенят.

“Ми всі їхали з різних місць. Олександра приїхала першою і за збігом обставин почала відбирати тварин сама. Повз проходили дівчата Яся та Настя та допомогли їй”, — пише користувач Михайло Корнійчук.

За його словами, двох кошенят вдалося забрати, а одного жебрачка почала гризти зубами та не відпускала.

“Вона була готова відкусити йому лапу.Люди кілька хвилин не могли розтиснути їй зуби. А бабку цікавило, хто оплатить розбитий кошик”, — повідомляє очевидець.

Постраждалого кота, якого нарікли Логан, одразу повезли до ветеринарів.

“На рентгені кістки були цілі. Рентгенолог сказав, що швидше за все розрив м’язів в плечі. Звернулися до хірурга за консультацією. У Логана забій правого ліктьового суглоба. Ще б міліметр, і жебрачка перегризла б нерв і він залишився б інвалідом”, — додали зоозахисники.

Читайте також:  Поліція зробила важливу заяву про смерть студентки в лісі на Житомирщині: Сама вийшла з салону автобуса

Джерело.

загрузка...