20-річну дівчину знайшли вбитoю в яру на околиці села під Житомиром: її шукали цілий тиждень

У селі Бондарці під Житомиром знайшли тiлo 20-річної житомирянки, яка пішла з дому і не повернулася ще 2 серпня.

Інформацію про виявлення тiла дівчини “Житомир.info” підтвердила керівник прес-служби ГУНП у Житомирській області Алла Ващенко.

“8 серпня у другій половині дня до поліції надійшло повідомлення про виявлення на околиці села Бондарці, у лісовому масиві, фактично в яру, під будівельним сміттям тiлo молодої жінки. На місце події виїхали слідчо-оперативні групи Житомирського відділу поліції, ГУ Нацполіції у Житомирській області для фіксації всіх обставин події.

На даний час вже однозначно встановлено, що виявлена жінка є безвісно зниклою жителькою обласного центру. Про її зникнення до поліції 6 серпня повідомила мама, і поліція відповідно до цього факту розпочала кримінальне провадження. Зникла, 1998 р.н. На даний час також можна однозначно стверджувати, що причиною cмeртi дівчини було вбuвcтвo”, – розповіла Алла Ващенко.

Наразі триває комплекс заходів для розкриття злочину і встановлення причетних осіб, злочин кваліфіковано за статтею 115 (Умиcнe вбuвcтвo) Кримінального кодексу України.

Tiлo дівчини направлено для проведення експертизи і встановлення точних причин cмeрті.

Читайте також:  “Вона так кричала, що на зупинку було чути”: Чоловік відрубав жінці голову через те, що вона… Деталі доводять до сліз

Джерело.