На Прикарпатті затримали вантажний потяг із деревом

8 серпня на Долинщині затримали вагони з лісом з метою перевірки незаконного вивезення деревини.

Про це повідомили у спільноті Долина LIVE.

Натомість у Державному підприємстві “Вигодське лісове господарство” повідомили, що 8 серпня 2018 року у селі Новий Мізунь правоохоронцями була проведена перевірка документів на лісопродукцію, навантажену на платформи та лісовози. Лісопродукція заготовлена та навантажена на верхніх складах у Собольському, Солотвинському, Бистрівському лісництвах Вигодського лісгоспу. Вся лісосировина є промаркована, прочіпована та має відповідні супровідні документи. Жодних офіційних повідомлень про невідповідність чи будь-які порушення з боку місцевих правоохоронних органів до ДП «Вигодський лісгосп» не надходило. Частина продукції з пунктом розвантаження Нижній склад Вигодського лісгоспу подана на площадку і розвантажена.Інша частина лісопродукції продана ТзОВ «Уніплит» на умовах поставки Верхній Склад – ВЗК. Це товариство є власником вузької колії та рухомого складу (вагони) ВЗК. Всі підрозділи Державного підприємства «Вигодське лісове господарство» працюють у штатному режимі.

Місцевою поліцією та представниками прокуратури проводиться перевірка щодо законності вивезення деревини. Лісничий спілкується із представниками органів правопорядку.

Читайте також:  Днями поверталася з Івано-Франківська до Києва: В купе всі втикаються у гаджети, але інколи трапляються цікаві співрозмовники

Джерело.