Росія висунула нові вимоги щодо Донбасу

Росія готова дати згоду на проведення зустрічі лідерів країн Нормандської четвірки (Україна, Німеччина, Франція, Росія), якщо будуть виконані досягнуті в 2015 і 2016 роках домовленості.

Про це заявив глава Міністерства закордонних справ РФ Сергій Лавров, повідомляє «Прямий» із посиланням на прес-службу російського зовнішньополітичного відомства.

Він нагадав, що сторони в Парижі і Берліні домовилися про розведення сил і засобів в трьох населених пунктах. У двох з них розведення сталося, але в третьому населеному пункті, на думку Лаврова, цього досі немає.

Не виконується, за його словами, і домовленість про спосіб введення в силу закону про особливий статус Донбасу за «формулою Штайнмайєра».

«Тому ми попросили наших колег, які хочуть Нормандську четвірку знову збирати на вищому рівні, все-таки хоча б з поваги до глав держав зробити це після того, як попередні угоди будуть втілені в життя», – додав російський міністр.

Росія, як вважає Лавров, виступає за майбутнє проведення зустрічей у такому форматі на вищому рівні, «але щоб ці зустрічі не закінчувалися домовленостями, які не виконуються»

Читайте також:  Як у казці: 1 січня на Прикарпатті зацвіли квіти. ФОТО

Джерело.