Яна Бєляєва розповіла, що її пов’язує з чоловіком Ані Лорак (відео)

Киянка Яна Беляєва, яку нещодавно “упізнали” на відео в обiймах чоловіка співачки Ані Лорак Мурата Налчаджиоглу, заперечує інтимні стосунки з ним і навідріз відмовляється коментувати ситуацію, пише ТСН.

Проте журналістам видання дівчина повідомила, що запис з караоке-клубу з Муратом і незнайомкою бачила, “бо дивились всі” і запевнила, що на відео насправді не вона. Хоча інтерв’ю Бєляєва давала в точнісінько таких сережках, як і дівчина з відео з клубу. Яна додала, що в компрометуючому ролику взагалі дівчину не видно і тим паче, що на ньому ніяк не можна впізнати її. Проте, на її думку, пара з клубу фліртує на записі, бо очевидно знайомі.

«Там не видно, що це я. Просто хтось написав, що це я, а там не видно, там темно і нічого не видно», – запевняє дівчина.

Яна додала, що з Муратом все ж вона знайома і давно, але у них виключно дружні стосунки.

«Я вже давно його знаю. Роки три. У мене є хороший друг, він і Мурата хороший друг. У нас з ним (Муратом-ред) дружні стосунки. Бачимось не часто, в компанії», – каже дівчина.

Про своє особисте життя дівчина відмовилась розповідати, проте все ж повідомила, що нещодавно в неї почалися стосунки, в яких їй добре.

Нагадаємо, що нещодавно в Мережі з’явилось відео, на якому чоловік Ані Лорак фривольно обіймає та гладить дівчину, а згодом, запевняють свідки, парочка разом зникла з розважального закладу. Журналісти упізнали в дівчині киянку

За корону “Міс Україна Всесвіт” поборються подружка чоловіка Лорак та свідок вбивства Нємцова
Яну Бєляєву, яка зараз увійшла до числа фіналісток конкурсу краси “Міс Україна Всесвіт” і готується до конкурсу.

Читайте також:  Рада ввела податок на поштові посилки з-за кордону вартістю понад 100 євро

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

загрузка...