Бійці спецпідрозділу «Сокіл» з Прикарпаття знову вирушили у зону АТО

Четверо працівників УБОЗівського спецпідрозділу в черговий раз відправилися з Івано-Франківська у зону АТО, щоб змінити на службі своїх побратимів.

Бійці підрозділу швидкого реагування «Сокіл». Фото: Кущенко Віктор/УНІАН

Бійці підрозділу швидкого реагування «Сокіл». Фото: Кущенко Віктор

Про це сьогодні, 30 квітня, IA ZIK повідомили в прес-службі ОДА.

Для відряджених такі поїздки вже звична справа, їм не вперше доведеться виконувати свої обов’язки в зоні проведення Антитерористичної операції.

Підтримати правоохоронців прийшли рідні, колеги та друзі. Звертаючись до відряджених, заступник начальника управління – начальник кримінальної міліції УМВС України в Івано-Франківській області полковник міліції Володимир Марчук зазначив, що бійці прикарпатського спецпідрозділу завжди з гідністю виконують усі поставлені перед ними завдання, про що свідчать подяки на адресу керівництву УМВС. Тому він побажав їм продовжити цю добру традицію та благополучно повернутися додому у повному складі.

Вже за традицією, отримавши благословення духовенства, спецпризначенці вирушили у відрядження в зону проведення Антитерористичної операції.

джерело http://zik.ua/ua/news/2015/04/30/biytsi_spetspidrozdilu_sokil_z_prykrpattya_znovu_vyrushyly_u_zonu_ato_585925

Читайте також:  За минулу добу на території Івано-Франківської області зареєстровано дві дорожньо-транспортні події, одна з яких закінчилася трагічно.