Захоплення дітей у заручники в Києві: затриманий погрожував дружині вбити її лопатою

Колишня дружина чоловіка, який захопив сьогодні вранці власних дітей у заручники в Святошинському районі Києва, розповіла, що він погрожував вбити її лопатою, тому вона була змушена вибігти з квартири.

Про це повідомляє «112 Україна».

«Ми поспілкувались із колишньою дружиною цього чоловіка, вони розлучені із 2014 року, але живуть разом. Як вона розповіла, сьогодні зранку вона прокинулась, побачила, що її колишній чоловік тримає у руках лопату, йде на неї і погрожує убивством. Вона вибігла із квартири, зателефонувала у поліцію. Коли прибули правоохоронці, чоловік забарикадувався у квартирі із дітьми», – розповів журналіст телеканалу.

Наразі відомо, що чоловіку 51 рік. Коментарі сусідів були неоднозначними: одні казали, що він гуляв із дітьми, не кричав, та взагалі не було ніяких передумов, які могли б призвести до сьогоднішній дій. Інші розповідають, що неодноразово були сварки у сім’ї.

«За словами потерпілої жінки, її колишній чоловік ніде не працює. Працює вона. Розповіла, що по роботі вона іноді відлучалась на три тижні, а коли поверталась, бачила, що квартира у поганому стані, чоловік погано доглядав дітей. Вона почала готувати документи на позбавлення його батьківських прав. Втім до сьогодні він нібито про це не знав», – додав кореспондент.

Наразі чоловік вже перебуває у відділку. Поліція поки не дає коментарів.

Як писав «Вголос», у Святошинському районі Києва в результаті сімейної сварки у квартирі забарикадувався чоловік з дітьми, він погрожував застосувати зброю, поліція ввела операцію «Заручник».

Коли правоохоронці зрозуміли, що чоловік не хоче йти на контакт та не збирається випускати дітей, вирішили штурмувати квартиру. Врятовані діти знаходяться у задовільному стані, їх життю нічого не загрожує.

Читайте також:  Масове захворювання: у дитсадку понад десять постраждалих від кишкової інфекції

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

загрузка...