facebook

Трагедія на популярному курорті: При загадкових обставинах загинули відпочивальники

На єгипетському курорті сталася чергова дивна смерть: з невідомих причин в готелі померла 54-річна Елісон Соннекс.

Після того, як британські журналісти повідомили про загадкову загибель двох британців на курорті Єгипту, ЗМІ опублікували інформацію про новий подібний епізод. За аналогічних обставин у готелі Royal Tulip Hotel (курорт Марса-Алам) померла 54-річна громадянка Британії Елісон Соннекс.

За інформацією журналістів, туроператором в цей раз також виявилася компанія Thomas Cook. Відомо, що жінка була повністю здорова і перебувала у відмінній фізичній формі. В один із днів вона раптово відчула себе погано, стала скаржитися на блювоту і діарею.

На наступний день вона втратила свідомість в готелі, після чого її госпіталізували в клініку, де вона померла. Як запевняла влада Єгипту, у жінки нібито відмовило серце.

“Я не вірю в інформацію про те, що моя дружина померла з природних причин. У нашому номері було щось невідоме, що спровокувало нездужання.Я дуже вражений схожістю того, що сталося з моєю дружиною і подружжям Купером. У мене були аналогічні симптоми, але мені вдалося вижити. У нашому номері ми відчували якийсь сторонній запах”, – заявив чоловік загиблої Клайв Еверсфіл.

Варто також відзначити, що про підозрілий запах також повідомляла дочка загиблих британців Джона і Сьюзан Купер, які померли в готелі Steigenberger Aqua Magic Hotel (Хургада). Офіційний Каїр продовжує стверджувати, що всі троє померли з природних причин.

Також повідомлялося, що з єгипетського готелю терміново евакуювали туристів через загадкову смерть постояльців. Більше 300 туристів були змушені покинути п’ятизірковий готель Aqua Magic Hotel в Хургаді, куди їх заселив британський туроператор Thomas Cook.

Джерело.

загрузка...